Proč bydlet v Bakově nad Jizerou?

15. 04. 2023

Jednou z největších výhod Bakova nad Jizerou je jeho strategická poloha. Díky své poloze je toto město ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu v příjemném prostředí, ale přesto chtějí být dobře napojeni na městský ruch. Bakov nad Jizerou se nachází pouze 8 minut jízdy od Mladé Boleslavi a cca 30-40 minut jízdy od Prahy. Dále je zde velmi dobré spojení do dalších významných měst v okolí jako je Liberec nebo Český ráj.

Další výhodou Bakova nad Jizerou je jeho přírodní prostředí. Nachází se v krásné krajině, která je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. V okolí města najdete mnoho turistických tras, které vás zavedou do úchvatných scenérií. Můžete si tak užít čerstvý vzduch a krásné výhledy na okolní krajinu.

Bakov nad Jizerou je město, které se snaží svým obyvatelům poskytnout co nejlepší životní prostředí. Zde najdete veškerou občanskou vybavenost jako jsou zdravotní středisko, mateřské a základní školy, obchody, veterinární klinika, pošta, ochotnické divadlo a knihovna.

Pro ty, kteří hledají kvalitní bydlení, je Bakovská Rezidence tou správnou volbou. Nachází se v blízkosti volnočasového areálu s přírodním koupalištěm a relax zónou, kde můžete trávit svůj volný čas. Rezidence nabízí 48 moderních bytů s různými dispozicemi od 1+kk až po 3+1, každý byt je vybaven lodžií nebo předzahrádkou. K každému bytu náleží parkovací místo a dostatečně velký sklep, budova má výtahy a rychlonabíječku pro elektromobily.

Bakov nad Jizerou je tedy město, které nabízí kvalitní bydlení v příjemném a klidném prostředí.